Behringer HBP 263 A – Pesuris raskaan sarjan automaattinen vannesaha (vuosi 2007)
Saha on huippukunnossa ja varusteltu korkealuokkaisilla lisäominaisuuksilla.
Tervetuloa koeajolle tai katselmukseen!
Merkittävät ominaisuudet ja varusteet:
- Automaattikäynnistys laserilla: Nopeuttaa asetuksia huomattavasti (katso video kohdasta 0:55).
- Taajuusmuuttaja (VFD): Portaattomasti säädettävä terän nopeus (ei kuluvia porttihihnoja).
- Purunpoistokuljetin: Pitävät työtilan siistinä automaattisesti.
Giedpeyv Arnsfx Ah Rot
- Terän puhdistusharja: Pidentää terän käyttöikää ja parantaa leikkuujälkeä.
- Turvaominaisuudet: Kattava suojaus teräjumeja, terän katkeamista yms. vastaan.
Huoltohistoria:
- Ohjauspaneeli ja sähkölaitteet
- Teräohjaimet
- Kaikki öljyt vaihdettu (vaihteistoissa käytössä Shell täyssynteettinen öljy = pidempi huoltoväli)
- Kaikki suodattimet vaihdettu
Tekniset tiedot:
- Leikkauskapasiteetti 90° (pyöreä/neliö) 260 mm / 260 x 260 mm
- Leikkauskapasiteetti 90° (tasomateriaali) 300 x 260 mm
- Leikkuunopeus (portaattomasti säädettävä) 20–120 m/min
- Vannesahanterän mitat 4 640 x 34 x 1,10 mm
- Sahan moottoriteho 3,00 kW
- Kokonaisliitäntäteho 8,00 kW
- Min. leikkuupituus/-halkaisija 10 mm / 15 mm
- Koneen paino n. 2 000 kg
- Mitat (P x L x K) n. 2,60 x 1,60 x 1,90 m
L'annuncio è stato tradotto automaticamente e possono essersi verificati degli errori di traduzione.
Giedpeyv Arnsfx Ah Rot
Huoltohistoria:
- Teräohjaimet
- Kaikki suodattimet vaihdettu
Tekniset tiedot:
- Sahan moottoriteho 3,00 kW
- Kokonaisliitäntäteho 8,00 kW
- Koneen paino n. 2 000 kg
Venditore
Nota: Registrati gratuitamente o accedi, per visualizzare tutte le informazioni.
Registrato da: 2024
84 annunci online
Invia richiesta
Telefono & Fax
+358 44 5... mostra
Potresti essere interessato anche a questi annunci.
Annuncio economico
Rödermark
946 km
Segatrice automatica a nastro orizzontale a due colonne
BEHRINGERHBP 263 A
BEHRINGERHBP 263 A
Annuncio economico
Ahaus
1.211 km
Sega a nastro
BEHRINGER - VollautomatHBP 220 A